Медики «швидкої» із проблисковими маячками перевіряли вінницьких водіїв


Вінницьких водіїв патрульні та медики перевірили чи надають вони їм перевагу у русі на дорогах міста. Спецавтівки їхали з увімкненими проблисковими маячками та сиренами. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на сайт Вінниця.info.

Об этом сообщает Руспрес

Захід «Увага! Спецсигнал» влаштували вчора у Вінниці. Водій центру екстреної медичної допомоги Андрій Бабяка, розповів, що такі акції у нашому місті вже влаштовували, проте давно.

– Місто завантажене, і проїхати в «час-пік» практично неможливо. Треба виїжджати на зустрічну смугу і з сиреною та мигалками їхати. Але це якщо є екстрений виклик. Якщо виклик не терміновий, ми рухаємось, як звичайні учасники дорожнього руху, – зазначає Андрій.

policia-shvydka-vinnitsia- 1

Лише один водій з усіх інших не пропустив спецавтомобілі. Йому правоохоронці виписали штраф. Найчастіше не дають дорогу даним автівкам саме пішоходи.

– В нього була можливість надати перевагу, тобто або з’їхати праворуч, або ліворуч, але водій не відреагував жодним чином, продовжив рух по свої смузі, чим склав перешкоду для руху. Його було зупинено та винесено адміністративну постанову за статтею 122 частини 3, що передбачає суму штрафу в 510 гривень», – розповів старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції у Вінницькій області капітан Олександр Стецюк.

policia-shvydka-vinnitsia-1 1

Фото: vinnitsa.info


Джерело статті: “http://vlasno.info/nadzvichajni-podiji/5/na-dorogakh/item/34685-medyky-shvydkoi-iz-problyskovymy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя