Вінниця містична» та «Вишенька на двоколісному»: у місті відкрили 12 нових туристичних маршрутів


Школа вінницького гіда, проект «Вінницького історичного товариства», розробила 12 туристичних маршрутів для міста. Про це повідомляє Vlasno.info із посиланням на видання Кабміну «Урядовий кур’єр».

До «туристичної дюжини» увійшли такі маршрути: «Стежками Замостя: подорож у часі й просторі», «Вінниця містична», «Вишенька на двоколісному», «Вінницькі жінки, плітки та дрібка любові», «Про що писали вінницькі газети 100 років тому» та інші.

До речі, школу гідів започатковано для напрацювання нових туристських пропозицій, підвищення навичок екскурсоводів-практиків та розвитку малого підприємництва в цій галузі. Узяти участь та спробувати себе в безплатному проєкті могли всі охочі віком понад 16 років. Для цього треба було заповнити онлайн-форму і відповісти на мотиваційні запитання. Заявки подали 125 осіб, з них було підібрано 30. Протягом півроку вони навчалися у школі гіда, демонстрували знання на практиці та збирали відгуки учасників екскурсій. А днями відбувся випуск, під час якого 16 її учасників отримали рекомендаційні бейджі з підписом міського голови, і п’ять — почесні.

Кожну екскурсію, яку пропонували учасники проєкту, розробляли за допомогою менторів — фахівців Вінницького державного педагогічного університету та Центру історії Вінниці.


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/8/dozvillya/item/34138-vinnytsia-mistychna-ta-vyshenka-na-d”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя