Під час Помаранчевої революції Федорук підтримував Януковича, – ексзаступник голови ОДА

Чернівчанам не варто голосувати на цих парламентських виборах за Миколу Федорука тому, що він під час президентських виборів 2004 року і Помаранчевої революції підтримував кандидата від Партії Регіонів Віктора Януковича. Об этом сообщает m-reporter.in.ua со ссылкой на СМИ.


Таку думку висловив колишній заступник голови Чернівецької облдержадміністрації та активний учасник Помаранчевої революції Борис Баглей.


На його думку, Федорука треба було знімати з посади одразу після перемоги революції і тобі б Чернівці розвивалися б зовсім по іншому. А вийшло так, що корупційні зв’язки дозволили Федоруку знову обратися мером, а потім ще й народним депутатом.


Про це Баглей написав на своїй сторінці у facebook.


«На цьому фото виступає Іван Микитович Демчак, керівник обласного штабу «Наша Україна», в перші дні після сфальшованих результатів виборів Президента України у листопаді 2004 року. Так розпочалася Помаранчева революція в Чернівцях. Після виступу Івана Микитович слово надали Федоруку, якого привели на площу активісти. Всю виборчу компанію він ховався, а фактично підтримував Януковича, а тут щось пробелькотів «про Чернівчан і про спільні зусилля». І ми знову стали на ті ж граблі. Замість того щоб прогнати його після Помаранчевої революції ми вирішили чекати чергових виборів у 2006 році. А йому все пробачили. Ейфорія в нас була тоді як у команди Зеленського сьогодні. Ми були переконані, що переможе у всіх і це буде тривати вічно. Але наступив 2006 рік, було прийнято рішення допомагати нашим партнерам від партії Батьківщина. І якщо спроби домовитись з нами у Федорука закінчились нічим, то з тодішнім керівником Батьківщини Петром Гасюком вони знайшли спільну мову і Федорук знову став міським головою, Батьківщина отримала найбільшу фракцію, яку фактично контролював Федорук. Але саме ця фракція і відправила його у відставку у 2011 році. Але тоді вже Гасюка не було. Здавалося, що це вже його «лебедина» пісня. Але старі зв’язки і велика кількість землі і приміщень заводів військово-промислового комплексу дозволив йому ще 7 років просидіти в українському парламенті. Про діяльність його там не можна сказати нічого доброго, а про мораль цього чоловіка найкраще сказав професор Євдокименко Валерій Кирилович, рідний дядько Максима Бурбака в передачі Святослава Вишинського «Чорним по білому» – «я б таких позбавив потомства», – написав Баглей.
Джерело статті: “https://times.cv.ua/2019/07/10/pid-chas-pomaranchevoji-revolyutsiji-fedoruk-pidtrymuvav-yanukovycha-ekszastupnyk-holovy-oda/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя