Анна Родненкова: "Не залишайте цю сімʼю без допомоги! У них є шанс побороти..."

Анна Родненкова в facebook:

Не залишайте цю сімʼю без допомоги! У них є шанс побороти цю недугу! Будь ласка!!! Об этом сообщает soc-in.in.ua со ссылкой на СМИ.

ДОБРОГО ДНЯ ВСІМ ДРУЗЯМ НАСТУСІ!!!!

З вірою в повне одужання, доповідаємо про стан дівчинки зі слів мами Світлана Абрамчук та тата Сергія..

ПРО НАСТЮ... ... Температура трималася 12 днів.. ДИТИНІ РОБИЛИ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ цього тижня, бо сильно впав гемоглобін. Повністю змінили три антибіотики, продовжують їх курс на подолання інфекції. Хірургічне втручання в кишковик не робили, бо не дав дозволу анастезіолог.. Ще досі мокрота в легенях. З позитивного.. Завдяки лікуванню в Настусі нормалізувався природній стул. Випорожнення нарешті стабільне і самостійне. Дівчинка почала просити і самостійно їсти абрикоси, персики, черешню. Маємо надію, що в понеділок її стан дозволе нарешті зробити МРТ процедура під наркозом, щоб нарешті отримати висновки щодо операції, опромінювання, хіміотерапії та лікування пухлини мозку. Батьки щиро вдячні стамбульським волонтерам Мирославі Пономарьовій, Любові Ібрагімовій, Світлані Каналан, які по-родинному підтримували їх на цьому тижні.

ПРО ГРОШІ... ЗА ТРИ ТИЖНІ ВЖЕ ВИТРАЧЕНО 23 330!!!! За три тижні перебування Настусі в клініці Liv Hospital виставлені рахунки на 84 061,86 лір. А це приблизно половина суми, зібраної на операцію.. Батьки переживають, що гроші витрачаються, а операція відкладається.. В роспачі. Жівуть як і раніше в палаті.

КЛІНІКА ОФІЦІЙНО надала інформацію, що стан пацієнтки Абрамчук А. стабільний. Мокроти в легенях стало набагато меньше в порівнянні. Дихання стабільне. Медикаментозне лікування дає впевнені позитивні результати. Дата операції не призначена за обєктивних обставин.. На сьогодні все... НЕ ЗАЛИШИМО НАШИХ АБРАМЧУКІВ САМ НА САМ З БІДОЮ.. Продовжуємо збирити кошти... КАРТКА ПРИВАТУ АБРАМЧУК СЕРГІЙ 4149 4996 4811 1977 ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ДОПОМОГУ І ПІДТРИМКУ!!!

P.S. Друзі, пробачте, що не змогла надати інформацію про стан дівчинки кожному, хто запитував через особисті повідомлення... Наталія ПоповаАнна Родненкова


ТОП новости

Вход

Меню пользователя